שנה חדשה – אתר חדש

חגיגה!!!

כן, עשינו זאת! (כלומר, הילה עשתה...). הקמנו אתר חדש, שכולו בסימן "להתעורר"... כל מה שיש לנו לומר, לתת ולשמוע - בְּמקום אחד.

מעתה תוכלו להיכנס ולקרוא מאמרים קודמים וחדשים, למצוא מוצרים שלנו, חינמיים ובתשלום - בחנות הווירטואלית, ולתקשר אתנו דרך הבלוג (מיד ניתן לכם סיבה לעשות זאת...).

כן, התינוק שלנו (= המגזין) לומד ללכת... ואתם/ן מלווים אותו צעד-צעד... אז לרגל ההשקה, מצרפות הפעם מתנה חינמית מרעננת - משהו מפרי-עטה של הילה! ספרון דיגיטלי מעוצב - "רוחות של שינוי - איך לעשות שינוי בחיים ולהישאר בחיים...".

נחמד? יופי.

היכנסו לכאן, ותוכלו להוריד את הגרסא הדיגיטלית של "רוחות של שינוי". מה שנותר הוא לקרוא ולהחכים... (ולכתוב לנו איך היה... כן, תתאמנו בלכתוב לנו... אנחנו גם נענה!).

ועכשיו - נעבור למגזין "להתעורר לרוח, לנפש וגם לגוף"...

הסיבה המרכזית שלשמה יצרנו הילה ואני את המגזין, היתה - ועודנה - להרחיב את יריעת הנתינה שלנו לכם/ן, קהילת הקוראים והקוראות היקרים של מיתרים, באמצעות חשיפה לתכנים ועולמות שונים ומגוונים. והכוונה היא לעשות זאת מבלי להעמיס על הערוץ המרכזי שלנו, הניוזלטר של מיתרים. (לכן גם קיימת האפשרות להסיר את עצמכם/ן מן המגזין "להתעורר" מבלי לפגוע בהמשך הקשר שלכם/ן עם מיתרים).

מתוך הכוונה האוהבת הזאת, אנחנו בוחנות דרך-קבע הצעות ותכנים שמגיעים ל"שולחננו", קוראות אותם ו/או צופות בהם, מְלַבְּנות את הערך הגלום בהם, ומרגישות ביחד, אם נראֶה לנו שהדברים עשויים לדבר לפחות לחלק מכם/ן. במקביל, כשמישהי מאתנו (ולעתים שתינו) התנסתה בתחום זה או אחר, וחוותה על עצמה משהו מן הייחוד שבו, אנחנו מביאות את התוכן הזה לכאן, למגזין, בצירוף המלצה אישית שלנו.

ובדיוק מאותה כוונה, החלטנו לשאול אתכם שתי שאלות, שממש נשמח אם תשיבו עליהן (כאן למטה בתגובות), כי אנחנו רוצות ומאמינות שהן יעזרו לכם ולנו להתכוונן עוד יותר למה שישרת אתכם על הצד הטוב ביותר.

ואלו שתי השאלות -

  1. האם יש לכם/ן בקשות מיוחדות לתכנים שהייתם שמחים לפגוש במגזין? שתפו אותנו בכל רעיון, הצעה /בקשה לגבי תכנים, נושאים, או מורים/ות, ממש כל כיוון שהייתם רוצים למצוא כאן. אנחנו באמת רוצות לתת, ובקשות הן כלי נפלא לשכלול הדיוק. (גם ובעיקר ביחסים...).
  2. האם תשמחו לקבל פעם בשבוע טיפ כלשהו, בתחומים שונים (רוח, נפש, גוף...)? חשבנו על הרעיון, ולפני שנוציא אותו לפועל, רוצות לחוש אתכם.

ונוסיף לזה הזמנה/בקשה משלנו, באותו עניין. אנחנו מאד פתוחות וסקרניות להכיר אתכם ובעיקר אוהבות אינטראקציה. אז אם יש למי מכם/ן רצון לשתף אותנו ואת הקהילה שלנו בידע שלכם, טיפים (שלכם או של אחרים), מאמר, הדרכה או כל רעיון אחר שיכול להיות בעל-ערך לרבים אחרים - כתבו לנו ו/או שלחו הפניה. ואם נמצא שגם בעינינו זה מתאים לקהילה שלנו - נפרסם אותו בחדווה.

עד כאן מאתנו אליכם. בואו לאתר, כתבו לנו, ונמשיך במסעותינו ביחד.

ותודה מראש

(ואל תשכחו להגיב ממש כאן למטה באיזור התגובות...)

2wakeup

רוצה גם להצטרף למנויי המגזין האינטרנטי שלנו בחינם?

מלא/י את הפרטים שלך בטופס ונשלח לך אותו בשמחה!

השארת תגובה